Firma Afseco Smoke Control Systems  powstała w 2012 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w dystrybucji i wykonawstwie  systemów oddymiania  grawitacyjnego i mechanicznego.

Od 2012 roku jesteśmy  przedstawicielem firmy BRAKEL w Polsce, uznanego holenderskiego producenta wysokiej klasy urządzeń dedykowanych do systemów oddymiania takich jak żaluzje, okna czy też klapy oddymiające.

W roku 2014 nawiązaliśmy współpracę z producentem wentylatorów pożarowych hiszpańską firmą CASALS stając się jej przedstawicielem na polskim rynku, poszerzając swoją ofertę o wentylatory oddymiające czy też strumieniowe.

W 2015 roku wprowadziliśmy na rynek wentylatory strumieniowe pod własną marką AFSECO JF dedykowane do Systemów Wentylacji Garażu, obecnie pracujemy nad wprowadzeniem na rynek również własnych wentylatorów oddymiających.

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest System Wentylacji Pożarowej Garażu (AFSECO CAR PARK SYSTEM), wykonujemy kompleksowo cały projekt począwszy od opracowania koncepcji i symulacji CFD przez dostawę wentylatorów, i automatyki, detekcji gazów,  tras kablowych skończywszy na uruchomieniu, pomiarach oraz odbiorach z Państwową Strażą Pożarną.

Zaufali nam najwięksi na rynku Generalni Wykonawcy inwestycji budowlanych a także firmy instalacyjne z branży HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning) oraz SHEV (Smoke and HEAT Exhaust Ventilation)

Podstawowy zakres naszej oferty

  • Dystrybucja urządzeń przeznaczonych do Systemów Oddymiania Mechanicznego i Grawitacyjnego
  • System Oddymiania Garażu
  • Instalacja sygnalizacji pożaru (SSP)
  • Instalacje Oddymiania i Przewietrzania
  • Wykonawstwo koncepcji systemów oddymiania w oparciu o symulacje komputerowe CFD.
NASI PARTNERZY
WYBRANI KLIENCI