Afseco JF 315-400

Afseco JF 315-400

wentylaotr_JF

Wentylatory strumieniowe JF 315-400 przeznaczone są do usuwania ciepła oraz przewietrzania parkingów samochodowych oraz innych dużych przestrzeni. Optymalny kształt minimalizuje wysokość potrzebną do instalacji i zapewnia cichą pracę. Maksymalna temperatura pracy: 60ºC.Wentylatory strumieniowe JF 315-400 przeznaczone są do usuwania ciepła oraz przewietrzania parkingów samochodowych oraz innych dużych przestrzeni. Optymalny kształt minimalizuje wysokość potrzebną do instalacji i zapewnia cichą pracę. Maksymalna temperatura pracy: 60ºC.
Wentylacja strumieniowa jest to metoda bezprzewodowej wentylacji wielkokubaturowych pomieszczeń. Funkcja wentylacji jest realizowana podczas zwykłej eksploatacji systemu i ma na celu usuwanie pojawiających się w garażu szkodliwych zanieczyszczeń.

Systemy wykorzystujące wentylatory strumieniowe najczęściej instalowane są w tunelach, zamkniętych parkingach samochodowych i garażach, spełniając funkcje pewnej i skutecznej wentylacji, przy równoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, usunięcia dymu i gorących gazów powstałych w wyniku zaistnienia pożaru.
Prawidłowe rozmieszczenie wentylatorów strumieniowych zapewnienia ruch powietrza w całej przestrzeni, dzięki czemu nie tworzą się w niej strefy, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia.

Zalety:
• skuteczna wentylacja
• mała przestrzeń montażowa
• szybka i prosta instalacja
• łatwa regulacja systemu
• cicha praca
• niższe koszty systemu wentylacji